Bu siteyi kullanmaya başlamadan önce lütfen aşağıda belirtilen maddeleri dikkatle okuyunuz.

Bu site ve sayfalarına erişim sağlamakla, aşağıda belirtilen hizmet kuralları, önemli notlar ve feragat beyannamesine bağlı kalacağınızı kabul etmiş bulunmaktasınız.

Sitedeki sayfalarda yer alan her türlü bilgi, materyal ve içerik herhangi bir ihbarda bulunulmadan askıya alınabilir, geri çekilebilir veya değiştirilebilir. Şartlardaki değişiklik, herhangi bir ihbarda bulunulmadan bu sayfanın güncellenmesi ile gerçekleştirilir. Siz, şartları düzenli olarak gözden geçireceğinizi ve siteye erişiminizi devam ettirmekle bu şartlarda yapılabilecek herhangi bir değişiklikte mutabık olduğunuzu kabul etmektesiniz.

Site içeriği, herhangi bir garanti verilmeden size dağıtılmaktadır. Siteyi kullanımınızdan doğabilecek riskler sadece sizin sorumluluğunuzdadır. Sitenin, erişmek istediğiniz her an kullanımınıza açık olması, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi, erişimin kesintisiz olması, bilgi iletiminde gecikme/başarısızlık/hata/kasıtsız ihmal veya kayıpların olması, virüs ya da diğer bulaşıcı veya yok edici özelliklerin bulaşması veya bilgisayar sisteminizde harhangi bir zararın oluşması konusunda firmamız sorumlu olmayıp herhangi bir garanti de vermemektedir. Bilgi ve/veya ekipmanınızın yeterli şekilde korunması, yedeklenmesi ve bilgisayar virüslerine veya diğer zarar verici özelliklere karşı yerinde ve uygun önlemlerin alınmasında tüm sorumluluklar size aittir.

Yusufcetinotomotiv.com, bu site aracılığıyla eriştiğiniz diğer Web siteleri ile ilgili hiçbir beyanda bulunmamaktadır. Yusuf Çetin Otomotiv'e ait olmayan bir Web sitesine eriştiğinizde, burası yusufcetinotomotiv.com logosu içerse bile, buranın yusufcetinotomotiv.com'dan bağımsız olduğunu ve yusufcetinotomotiv.com'un bu Web sitesinin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını unutmayınız. Ayrıca, yusufcetinotomotiv.com'a ait olmayan bir Web sitesine olan bir link, yusufcetinotomotiv.com'un, sitenin içeriğinden sorumlu olduğu ya da bu türden Web sitelerinin kullanımını onayladığı ya da kabul ettiği anlamına gelmez.